Concurenți

  • Luminosu Mirela
    Gimnaziala nr. 2
    Clasa 0
    Lugoj, Timis

    55
  • RUSU CARMEN COCA
    scoala Gimnazială Gh.I.Brătianu
    Clasa 0
    Iasi, Iasi

    36
  • MATEI LOREDANA
    Scoala Primara Aleus
    Clasa III
    Halmasd, Salaj

    9
  • Rusu Carina Victoria
    Liceul Teoretic ,,Jean Monnet"
    Clasa IV
    Sector 1, BUCURESTI

    16
  • Albu Bianca
    Școala Gimnazială” Iuliu Hațieganu”
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    7
  • Farcas Amalia
    Gh. I. Bratianu Iasi
    Clasa III
    Iasi, Iasi

    9
  • Bolocan Doina
    Iuliu Prodan
    Clasa III
    Megidia, Constanta

    11
  • Stana Daniela
    Scoala Gimnaziala " Adrian Paunescu", Pitesti
    Clasa 0
    Pitesti, Arges

    41
  • Cucu Ramona
    Gimnazială Nr 3 Gheorghe Lazăr Brașov
    Clasa III
    Brasov, Brasov

    10
  • FARCAS AMALIA
    GH. I. BRATIANU -IASI
    Clasa III
    Iasi, Iasi

    9
  • Albu Bianca
    Școala Gimnazială” Iuliu Hațieganu”
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    6
  • Albu Bianca
    Școala Gimnazială” Iuliu Hațieganu”
    Clasa III
    , Cluj

    4
  • Ulkei Edit
    Şcoala Gimnazială Mora Ferenc
    Clasa IV
    Odorheiu Secuiesc, Harghita

    25
  • Mane Irina
    Colegiul Tehnic ,, Transilvania" Deva
    Clasa IV
    Deva, Hunedoara

    92
  • Mitache Cristina
    Scoala Primara Nr.1 Furcenii Vechi
    Clasa IV
    Cosmesti, Galati

    7
  • Mitache Cristina
    Scoala Primara Nr.1 Furcenii Vechi
    Clasa IV
    Cosmesti, Galati

    7
  • Mitache Cristina
    Scoala Primara Nr.1 Furcenii Vechi
    Clasa IV
    Cosmesti, Galati

    7
  • Mitache Cristina
    Scoala Primara Nr.1 Furcenii Vechi
    Clasa IV
    Cosmesti, Galati

    7
  • Mitache Cristina
    Scoala Primara Nr.1 Furcenii Vechi
    Clasa IV
    Cosmesti, Galati

    8
  • Mitache Cristina
    Scoala Primara Nr.1 Furcenii Vechi
    Clasa III
    Cosmesti, Galati

    5
  • SÁNDOR EMŐKE-ERIKA
    ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MÓRA FERENC"
    Clasa III
    Odorheiu Secuiesc, Harghita

    25
  • Rusu Carina Victoria
    Liceul Teoretic ,,Jean Monnet"
    Clasa IV
    Sector 1, BUCURESTI

    21
  • Sandor Liliana Elena
    Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    42
  • Bădan Adriana
    Școala Gimnazială Iratoșu
    Clasa III
    Iratosu, Arad

    9
  • APOSTOL ECATERINA
    ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.22
    Clasa 0
    Galati, Galati

    191
  • APOSTOL ECATERINA
    ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.22
    Clasa 0
    Galati, Galati

    233
  • Toma-Nicolau Elena-Dana
    Liceul cu Program Sportiv ,,Iolanda Balas Soter"
    Clasa 0
    , Buzau

    127
  • Miron Simona Petronela
    Scoala Gimnaziala D.D. Patrascanu
    Clasa 0
    Tomesti, Iasi

    39
  • Hriscu Cristina
    Şcoala Primară nr. 4 Cucorăni, jud. Botoşani
    Clasa I
    Mihai Eminescu, Botosani

    294
  • Fülöp Annamária
    Liceul Kőrösi Csoma Sándor
    Clasa I
    Covasna, Covasna

    243
  • RUSU CARMEN COCA
    scoala Gimnazială Gh.I.Brătianu
    Clasa 0
    Iasi, Iasi

    22
  • Sandor Liliana Elena
    Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    96
  • Sandor Liliana Elena
    Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    36
  • Sandor Liliana Elena
    Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    35
  • Sandor Liliana Elena
    Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    33
  • Sandor Liliana Elena
    Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    50
  • PETRESCU MARIEA
    GIMNAZIALA "Andrei Muresanu" Ploiesti
    Clasa IV
    Ploiesti, Prahova

    21
  • APOSTOL ECATERINA
    ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.22
    Clasa 0
    Galati, Galati

    233
  • APOSTOL ECATERINA
    ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.22
    Clasa 0
    Galati, Galati

    233
  • PETRESCU MARIEA
    GIMNAZIALA "Andrei Muresanu" Ploiesti
    Clasa IV
    Ploiesti, Prahova

    23
  • APOSTOL ECATERINA
    ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.22
    Clasa 0
    Galati, Galati

    232
  • Székely Simona
    Gimnazialã Nr 3
    Clasa III
    Lupeni, Hunedoara

    23
  • Székely Simona
    Gimnazialã Nr 3
    Clasa III
    Lupeni, Hunedoara

    18
  • TOADER RAUSCH MONIKA
    LICEUL TEORETIC „JOHANNES HONTERUS“
    Clasa I
    Brasov, Brasov

    634
  • DUPȚA Adriana- Gabriela
    Liceul Tehnologic Vinga
    Clasa III
    Vinga, Arad

    10
  • DUPȚA Adriana- Gabriela
    Liceul Tehnologic Vinga
    Clasa III
    Vinga, Arad

    10
  • DUPȚA Adriana- Gabriela
    Liceul Tehnologic Vinga
    Clasa III
    Vinga, Arad

    10
  • DUPȚA Adriana- Gabriela
    Liceul Tehnologic Vinga
    Clasa III
    Vinga, Arad

    16
  • Veres Simona Alexandra
    Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov
    Clasa I
    Brasov, Brasov

    361
  • Veres Simona Alexandra
    Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov
    Clasa I
    Brasov, Brasov

    317
  • Veres Simona Alexandra
    Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov
    Clasa I
    Brasov, Brasov

    224
  • NICULESCU STELIANA
    Școala Gimnazială „Academician Marin Voiculescu” Giurgiu
    Clasa III
    Giurgiu, Giurgiu

    601
  • PADURARU FLORENTINA
    Scoala Gimnaziala Nr. 1 Cristesti, judetul Botosani
    Clasa II
    Cristesti, Botosani

    15
  • Țăran Adelina Romina
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu"
    Clasa IV
    Satu Mare, Satu Mare

    56
  • Szarvadi Yvette Laura
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu "
    Clasa IV
    Satu Mare, Satu Mare

    40
  • APOSTOL ECATERINA
    ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.22
    Clasa 0
    Galati, Galati

    193
  • APOSTOL ECATERINA
    ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.22
    Clasa 0
    Galati, Galati

    232
  • APOSTOL ECATERINA
    ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.22
    Clasa 0
    Galati, Galati

    1079
  • Pascu Ana Maria
    Gimnaziala Barnova
    Clasa III
    Barnova, Iasi

    10
  • Pascu Ana Maria
    Gimnaziala Barnova
    Clasa III
    Barnova, Iasi

    17
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    29
  • Jora Nicoleta
    Școala Gimnazială „Grigore Moisil”
    Clasa I
    Galati, Galati

    145
  • Bolocan Doina
    Primara"Iuliu Prodan",Valea-Dacilor
    Clasa III
    Megidia, Constanta

    23
  • LASCUZEANU EMILIA EMINE
    SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"
    Clasa IV
    Sector 3, BUCURESTI

    260
  • LASCUZEANU EMILIA EMINE
    SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"
    Clasa IV
    Sector 3, BUCURESTI

    104
  • LASCUZEANU EMILIA EMINE
    SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"
    Clasa IV
    Sector 3, BUCURESTI

    94
  • LASCUZEANU EMILIA EMINE
    SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"
    Clasa IV
    Sector 3, BUCURESTI

    94
  • LASCUZEANU EMILIA EMINE
    SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"
    Clasa IV
    Sector 3, BUCURESTI

    90
  • LASCUZEANU EMILIA EMINE
    SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"
    Clasa IV
    Sector 3, BUCURESTI

    525
  • LASCUZEANU EMILIA EMINE
    SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"
    Clasa IV
    Sector 3, BUCURESTI

    98
  • LASCUZEANU EMILIA EMINE
    SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"
    Clasa IV
    Sector 3, BUCURESTI

    129
  • LASCUZEANU EMILIA EMINE
    SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA"
    Clasa IV
    Sector 3, BUCURESTI

    137
  • Bădan Adriana
    Școala Gimnazială Iratoșu
    Clasa III
    Iratosu, Arad

    19
  • Ostafe Daniela
    Scoala Gimnaziala Nr. 131
    Clasa II
    Sector 5, BUCURESTI

    51
  • Ostafe Daniela
    Scoala Gimnaziala Nr. 131
    Clasa II
    Sector 5, BUCURESTI

    49
  • Buzgău Denisa
    Școala Gimnazială Iratoșu
    Clasa II
    Iratosu, Arad

    36
  • Buzgău Denisa
    Școala Gimnazială Iratoșu
    Clasa II
    Iratosu, Arad

    32
  • Buzgău Denisa
    Școala Gimnazială Iratoșu
    Clasa II
    Iratosu, Arad

    28
  • DUPȚA Adriana- Gabriela
    Liceul Tehnologic Vinga
    Clasa III
    Vinga, Arad

    132
  • Cergă Ionela
    Școala Gimnazială Cârna
    Clasa I
    Carna, Dolj

    92
  • Dupța Adriana- Gabriela
    Liceul Tehnologic Vinga
    Clasa III
    Vinga, Arad

    116
  • APOSTOL ECATERINA
    ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.22
    Clasa 0
    Galati, Galati

    233
  • NEGOITA LILIANA
    SCOALA GIMNAZIALA ,,ALEXANDRU VLAHUTA,, OLTENITA
    Clasa II
    Oltenita, Calarasi

    157
  • Falkus Tunde
    Scoala Gimnaziala Iratosu
    Clasa I
    Iratosu, Arad

    85
  • Pustai-Codreanu Elena
    Gimnaziala "Octavian Goga"
    Clasa I
    Baia Mare, Maramures

    62
  • Ostafe Daniela
    Scoala Gimnaziala Nr. 131
    Clasa II
    Sector 5, BUCURESTI

    302
  • Halarevicz Daniel Alexandru
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu"
    Clasa IV
    Satu Mare, Satu Mare

    119
  • Lixandru Ramona - Claudia
    Seminarul Teologic "Sf. Andrei" - Galati
    Clasa 0
    Galati, Galati

    120
  • APOSTOL ECATERINA
    ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.22
    Clasa 0
    Galati, Galati

    235
  • Gabor Matei
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu "
    Clasa IV
    Satu Mare, Satu Mare

    75
  • Iacob Mauricio Emanuel
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu"
    Clasa IV
    Satu Mare, Satu Mare

    143
  • Dirdiiac Mihaela
    Vasile Cristoforeanu
    Clasa II
    Ramnicu Sarat, Buzau

    52
  • Dirdiiac Mihaela
    Vasile Cristoforeanu
    Clasa II
    Ramnicu Sarat, Buzau

    68
  • Dirdiiac Mihaela
    Vasile Cristoforeanu
    Clasa II
    Ramnicu Sarat, Buzau

    71
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    67
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    70
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    67
  • PETRESCU MARIEA
    GIMNAZIALA "Andrei Muresanu" Ploiesti
    Clasa IV
    Ploiesti, Prahova

    50
  • Pana Doina Iuliana
    Scoala Gimnaziala Nr. 22
    Clasa I
    Galati, Galati

    987
  • Pana Doina Iuliana
    Scoala Gimnaziala Nr. 22
    Clasa I
    Galati, Galati

    371
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    79
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    73
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    75
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    85
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    83
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    77
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    298
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Manastiur, Timis

    77
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    289
  • PADURARU FLORENTINA
    Scoala Gimnaziala Nr. 1 Cristesti, judetul Botosani
    Clasa II
    Cristesti, Botosani

    36
  • Hornoiu Cristina
    Colegiul Tehnic „Petru Rareș”
    Clasa III
    Sector 4, BUCURESTI

    427
  • Gavrilaș Emanuela
    Școala Gimnazială ,,Dr. Vasile Lucaciu"
    Clasa 0
    Satu Mare, Satu Mare

    131
  • STEFAN JENICA
    GIMNAZIALA NR.17
    Clasa II
    Galati, Galati

    38
  • STEFAN j
    GIMNAZIALA NR.17
    Clasa II
    Galati, Galati

    37
  • Tudor Alina-Iuliana
    Scoala Gimnaziala nr 6 Iacob Muresianu
    Clasa IV
    Brasov, Brasov

    779
  • Pana Doina Iuliana
    Scoala Gimnaziala Nr. 22
    Clasa I
    Galati, Galati

    2025
  • Dirdiiac Mihaela
    Vasile Cristoforeanu
    Clasa II
    Ramnicu Sarat, Buzau

    25
  • Dirdiiac Mihaela
    Vasile Cristoforeanu
    Clasa II
    Ramnicu Sarat, Buzau

    25
  • Pana Doina Iuliana
    Scoala Gimnaziala Nr. 22
    Clasa I
    Galati, Galati

    645
  • Petu Aurelia
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa II
    Modelu, Calarasi

    237
  • Petu Aurelia
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa II
    Modelu, Calarasi

    191
  • Petu Aurelia
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa II
    Modelu, Calarasi

    204
  • Petu Aurelia
    Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa II
    Modelu, Calarasi

    186
  • Stanciu Oana Florina
    Gimnaziala Persinari
    Clasa I
    Persinari, Dambovita

    277
  • TESU MARIA SIMONA
    GIM NR 6 IACOB MURESIANU,BRASOV
    Clasa III
    Brasov, Brasov

    46
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    268
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    283
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    279
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    282
  • Albu Ilona
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa III
    Modelu, Calarasi

    236
  • NECULAI GABRIELA
    GIMNAZIALA HALCHIU
    Clasa IV
    Halchiu, Brasov

    385
  • STEFAN JENICA
    GIMNAZIALA NR.17
    Clasa II
    Galati, Galati

    55
  • Pana Doina Iuliana
    Scoala Gimnaziala Nr. 22
    Clasa I
    Galati, Galati

    1626
  • Pana Doina Iuliana
    Scoala Gimnaziala Nr. 22
    Clasa I
    Galati, Galati

    4517
  • Pana Doina Iuliana
    Scoala Gimnaziala Nr. 22
    Clasa I
    Galati, Galati

    646
  • Pana Doina Iuliana
    Scoala Gimnaziala Nr. 22
    Clasa I
    Galati, Galati

    984
  • Pana Doina Iuliana
    Scoala Gimnaziala Nr. 22
    Clasa I
    Galati, Galati

    717
  • Pana Doina Iuliana
    Scoala Gimnaziala Nr. 22
    Clasa I
    Galati, Galati

    660
  • Albu Ilona
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa III
    Modelu, Calarasi

    198
  • Albu Ilona
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa III
    Modelu, Calarasi

    208
  • Albu Ilona
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa III
    Modelu, Calarasi

    200
  • Albu Ilona
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa III
    Modelu, Calarasi

    204
  • Botnariu Florentina
    Scoala Gimnaziala Nr. 2 Voluntari
    Clasa III
    Voluntari, Ilfov

    38
  • Miron Paula
    Scoala Gimnazială Golesti
    Clasa IV
    Golesti, Vrancea

    76
  • Puiu Elena
    Scoala Gimnaziala Golesti
    Clasa 0
    Golesti, Vrancea

    55
  • Rus Ioana-Cosmina
    Scoala Gimnaziala Speciala-CRDEII, CLUJ- NAPICA
    Clasa II
    Cluj-Napoca, Cluj

    61
  • DONOSĂ CARMEN
    Gimnazială Mihai Viteazul Galați
    Clasa IV
    Galati, Galati

    282
  • Matei Loredana
    Scoala Primara Aleus
    Clasa 0
    Halmasd, Salaj

    66
  • Boțan Marilena-Crina
    Liceul Teoretic Gelu Voievod
    Clasa I
    Gilau, Cluj

    278
  • Albinutele Harnice
    Scoala Gimnaziala Nr 22
    Clasa I
    Galati, Galati

    5525
  • Fulgă Mihaela Florica
    SCOALA GIMNAZIALA IZBICENI
    Clasa I
    Izbiceni, Olt

    216
  • BODOR BIANCA
    GIMNAZIALA NR 14 BRASOV
    Clasa 0
    Brasov, Brasov

    127
  • Puiu Elena
    Gimnaziala Golesti
    Clasa 0
    Golesti, Vrancea

    81
  • Boțan Marilena-Crina
    Liceul Teoretic Gelu Voievod
    Clasa I
    Gilau, Cluj

    212
  • STEFAN JENICA
    GIMNAZIALA NR.17
    Clasa II
    Galati, Galati

    25
  • Ifrim Geanina
    Anghel Saligny Focsani
    Clasa 0
    Focsani, Vrancea

    741
  • Boțan Marilena-Crina
    Liceul Teoretic Gelu Voievod
    Clasa I
    Gilau, Cluj

    175
  • Drigă Daniela Ionela
    Colegiul Agricol Nicolae Cornãţeanu - Tulcea
    Clasa III
    Tulcea, Tulcea

    55
  • Botnariu Florentina
    Scoala Gimnaziala Nr. 2 Voluntari
    Clasa III
    Voluntari, Ilfov

    50
  • Botnariu Florentina
    Scoala Gimnaziala Nr. 2 Voluntari
    Clasa III
    Voluntari, Ilfov

    51
  • Botnariu Florentina
    Scoala Gimnaziala Nr. 2 Voluntari
    Clasa III
    Voluntari, Ilfov

    53
  • Botnariu Florentina
    Scoala Gimnaziala Nr. 2 Voluntari
    Clasa III
    Voluntari, Ilfov

    49
  • MARCHIDAN RODICA
    Scoala Profesionala, Fantanele
    Clasa II
    Fantanele, Iasi

    37
  • Bucur Vanda
    Liceul de Arte ,,Ionel Perlea ",Slobozia
    Clasa I
    Slobozia, Ialomita

    135
  • Bucur Vanda
    Liceul de Arte ,,Ionel Perlea ",Slobozia
    Clasa I
    Slobozia, Ialomita

    186
  • ERDELY BARTHA ANDREIA
    LICEUL DE INFORMATICĂ TIBERIU POPOVICIU
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    97
  • Pintilie Crina Catalina
    Scoala Gimnaziala Nr. 22
    Clasa I
    Galati, Galati

    493
  • TESU MARIA SIMONA
    GIM NR 6 IACOB MURESIANU,BRASOV
    Clasa III
    Brasov, Brasov

    45
  • PETRESCU MARIEA
    Scoala Gimnaziala " ANDREI MURESANU"
    Clasa IV
    Ploiesti, Prahova

    96
  • ERDELY BARTHA ANDREIA
    LICEUL DE INFORMATICĂ TIBERIU POPOVICIU
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    96
  • ERDELY BARTHA ANDREIA
    LICEUL DE INFORMATICĂ TIBERIU POPOVICIU
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    88
  • Bolocan Doina
    Primara"Iuliu Prodan",Valea-Dacilor
    Clasa III
    Megidia, Constanta

    46
  • PETRESCU MARIEA
    Scoala Gimnaziala " ANDREI MURESANU"
    Clasa IV
    Ploiesti, Prahova

    97
  • Ivascu Simona
    Scoala Gimnazială Nr.6
    Clasa III
    Timisoara, Timis

    375
  • PETRESCU MARIEA
    Scoala Gimnaziala " ANDREI MURESANU"
    Clasa IV
    Ploiesti, Prahova

    142
  • PETRESCU MARIEA
    Scoala Gimnaziala " ANDREI MURESANU"
    Clasa IV
    Ploiesti, Prahova

    123
  • Denov Maria
    Şcoala Gimnazială "I.L.Caragiale"
    Clasa IV
    Sibiu, Sibiu

    474
  • Domide Claudia
    Liceul Tehnologic ,, Florian Porcius " Rodna
    Clasa II
    Rodna, Bistrita-Nasaud

    574
  • Domide Claudia
    Liceul Tehnologic ,, Florian Porcius " Rodna
    Clasa II
    Rodna, Bistrita-Nasaud

    724
  • Domide Claudia Claudia
    Liceul Tehnologic ,, Florian Porcius " Rodna
    Clasa II
    Rodna, Bistrita-Nasaud

    429
  • Bucur Vanda
    Liceul de Arte Ionel Perlea
    Clasa I
    , Ialomita

    17238
  • GALAN ALINA EMILIA
    GIMNAZIALA LIVEZILE
    Clasa II
    Livezile, Timis

    556
  • Ranceanu Corina
    Scoala Gimnaziala Miron Costin
    Clasa IV
    Galati, Galati

    170
  • Ranceanu Corina
    Scoala Gimnaziala Miron Costin
    Clasa IV
    Galati, Galati

    449
  • Ranceanu Corina
    Scoala Gimnaziala Miron Costin
    Clasa IV
    Galati, Galati

    171
  • Ranceanu Corina
    Scoala Gimnaziala Miron Costin
    Clasa IV
    Galati, Galati

    165
  • Ignat Florica
    Școala Gimnazială ,,Avram Iancu" Halmășd
    Clasa II
    Halmasd, Salaj

    58
  • Ignat Florica
    Școala Gimnazială ,,Avram Iancu" Halmășd
    Clasa II
    Halmasd, Salaj

    60
  • Buboi Maria
    Școala Gimnazială ,,Avram Iancu" Halmășd
    Clasa III
    Halmasd, Salaj

    87
  • Bolocan Doina
    Sc primara"Iuliu Prodan"
    Clasa III
    , Constanta

    83
  • Hriscu Cristina
    Şcoala Primară nr. 4 Cucorăni, jud. Botoşani
    Clasa III
    Mihai Eminescu, Botosani

    74
  • Ranceanu Corina
    Scoala Gimnaziala Miron Costin
    Clasa IV
    Galati, Galati

    194
  • Ranceanu Corina
    Scoala Gimnaziala Miron Costin
    Clasa IV
    Galati, Galati

    199
  • MARTIN RAMONA
    SCOALA GIMNAZIALA CAIUTI
    Clasa IV
    Caiuti, Bacau

    1383
  • Mirciov Manuela
    Scoala Gimnaziala ,, Anghel Saligny,, Banloc
    Clasa II
    Banloc, Timis

    339
  • Ranceanu Corina
    Scoala Gimnaziala Miron Costin
    Clasa IV
    Galati, Galati

    265
  • Ranceanu Corina
    Scoala Gimnaziala Miron Costin
    Clasa IV
    Galati, Galati

    208
  • Ranceanu Corina
    Scoala Gimnaziala Miron Costin
    Clasa IV
    Galati, Galati

    209
  • Botos Adelina
    Scoala Gimnaziala Nr.11,Buzau
    Clasa III
    Buzau, Buzau

    57
  • Tudose Teodora
    Scoala Gimnaziala Nr.11,Buzau
    Clasa III
    Buzau, Buzau

    54
  • Maros Oana
    Scoala Gimnaziala Nr.11,Buzau
    Clasa III
    Buzau, Buzau

    61
  • MATEI LOREDANA
    Scoala Primara Aleus
    Clasa III
    Halmasd, Salaj

    70
  • IVAN LUCICA
    SCOALA GIMNAZIALA "ACADEMICIAN MARIN VOICULESCU"
    Clasa 0
    Giurgiu, Giurgiu

    669
  • caldarus anca liliana anca liliana
    GIMNAZIALA NR.1
    Clasa III
    Suceava, Suceava

    95
  • Visan Gratiela
    Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul
    Clasa 0
    Boldesti-Scaeni, Prahova

    173
  • Feraru Selena
    Scoala Gimnaziala Nr.11,Buzau
    Clasa III
    Buzau, Buzau

    82
  • MIRON ANA
    Scoala Gimnaziala "Elena Cuza"
    Clasa II
    Piatra Neamt, Neamt

    166
  • CONDREA VERONICA
    LICEUL ,,KOROSI CSOMA SANDOR,, COVASNA
    Clasa I
    Covasna, Covasna

    202
  • Buzgău Denisa
    Școala Gimnazială Iratoșu
    Clasa II
    Iratosu, Arad

    268
  • ENE VALI
    SCOALA GIMNAZIALA ,,GHEORGHE MUNTEANU,, GALATI
    Clasa I
    Galati, Galati

    433
  • CHIRIAC MANUELA
    SCOALA GIMNAZIALA NR 1 COM SLOBOZIA CONACHI
    Clasa 0
    Slobozia Conachi, Galati

    464
  • Tamas Matei
    Tudor Arghezi
    Clasa 0
    Sector 2, BUCURESTI

    321
  • Jidavu Diana
    Colegiul Naţional " George Coşbuc "
    Clasa I
    Cluj-Napoca, Cluj

    727
  • Cristescu Alina Mihaela
    Liceul Teoretic Mihail Saulescu
    Clasa III
    Predeal, Brasov

    1680
  • Cristescu Alina Mihaela
    Liceul Teoretic Mihail Saulescu
    Clasa III
    Predeal, Brasov

    1558
  • Cristescu Alina Mihaela
    Liceul Teoretic Mihail Saulescu
    Clasa III
    Predeal, Brasov

    2212
  • Baniciu Romelia
    Scoala Gimnaziala Iratosu
    Clasa IV
    Iratosu, Arad

    246
  • Filipoiu Mihaela-Evelina
    Scoala Gimnaziala ,,Sf.Andrei" Slobozia
    Clasa 0
    Slobozia, Ialomita

    7554
  • Visan Gratiela
    Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul
    Clasa 0
    Boldesti-Scaeni, Prahova

    213
  • Visan Gratiela
    Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul
    Clasa 0
    Boldesti-Scaeni, Prahova

    166
  • Jidavu Diana
    Colegiul Naţional " George Coşbuc "
    Clasa I
    Cluj-Napoca, Cluj

    653
  • Jidavu Diana
    Colegiul Naţional " George Coşbuc "
    Clasa I
    Cluj-Napoca, Cluj

    560
  • Jidavu Diana
    Colegiul Naţional " George Coşbuc "
    Clasa I
    Cluj-Napoca, Cluj

    156
  • Jidavu Diana
    Colegiul Naţional " George Coşbuc "
    Clasa I
    Cluj-Napoca, Cluj

    560
  • Hriscu Cristina
    Şcoala Primară nr. 4 Cucorăni, jud. Botoşani
    Clasa III
    Mihai Eminescu, Botosani

    101
  • MATEI LOREDANA
    Primara Aleus
    Clasa IV
    Halmasd, Salaj

    138
  • Serban Georgeta
    Gimnazială Tudor Arghezi
    Clasa 0
    Sector 2, BUCURESTI

    177
  • Badiu Alisa
    Gimnazială,, Iulia Hasdeu"
    Clasa III
    Galati, Galati

    2103
  • STOICA MONICA
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    109
  • STOICA MONICA
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    102
  • STOICA MONICA
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    97
  • Ungureanu Gabriela
    Școala Gimnazială "învăţător Radu Ion" Vadu-Părului
    Clasa 0
    Albesti-Paleologu, Prahova

    100
  • Falkus Tünde
    Scoala Gimnaziala Iratosu
    Clasa I
    Iratosu, Arad

    765
  • Biliboc Loredana
    Scoala Gimnaziala Luncani, Structura a Scolii Gimnaziale Al.Piru, Margineni
    Clasa 0
    Margineni, Bacau

    1971
  • PORUMB DANIELA
    Gimnazială „IULIA HAȘDEU”
    Clasa 0
    Galati, Galati

    169
  • Visan Gratiela
    Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul
    Clasa 0
    Boldesti-Scaeni, Prahova

    175
  • Miron Simona Petronela
    Scoala Gimnaziala D.D. Patrascanu
    Clasa 0
    Tomesti, Iasi

    347
  • Miron Simona Petronela
    Scoala Gimnaziala D.D. Patrascanu
    Clasa 0
    Tomesti, Iasi

    352
  • Matei Loredana
    Scoala Primara Aleus
    Clasa 0
    Halmasd, Salaj

    104
  • Matei Loredana
    Scoala Primara Aleus
    Clasa III
    Halmasd, Salaj

    85
  • Matei Loredana
    Scoala Primara Aleus
    Clasa I
    Halmasd, Salaj

    109
  • Matei Loredana
    Scoala Primara Aleus
    Clasa III
    Halmasd, Salaj

    80
  • MARTIN RAMONA
    SCOALA GIMNAZIALA CAIUTI
    Clasa IV
    Caiuti, Bacau

    3772
  • STOICA Monica
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    126
  • STOICA Monica
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    115
  • STOICA Monica
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    125
  • STOICA Monica
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    117
  • STOICA Monica
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    114
  • STOICA Monica
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    112
  • STOICA Monica
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    116
  • STOICA Monica
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    125
  • STOICA Monica
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    156
  • Csatlós Erzsébet
    Liceul Teoretic Téglás Gábor
    Clasa II
    Deva, Hunedoara

    1380
  • Miron Simona Petronela
    Scoala Gimnaziala D.D. Patrascanu
    Clasa 0
    Tomesti, Iasi

    424
  • STOICA Monica
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    129
  • STOICA Monica
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    131
  • Hriscu Cristina
    Școala Primară nr. 4 Cucorăni, jud. Botoșani
    Clasa I
    Mihai Eminescu, Botosani

    176
  • STOICA Monica
    Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu
    Clasa II
    Ploiesti, Prahova

    128
  • Hriscu Cristina
    Şcoala Primară nr. 4 Cucorăni
    Clasa III
    Mihai Eminescu, Botosani

    94
  • Miron Simona Petronela
    Scoala Gimnaziala D.D. Patrascanu
    Clasa 0
    Tomesti, Iasi

    547
  • Miron Simona Petronela
    Scoala Gimnaziala D.D. Patrascanu
    Clasa 0
    Tomesti, Iasi

    549
  • Muresan Alina
    Balcescu-Petofi
    Clasa I
    Satu Mare, Satu Mare

    201
  • Miricioiu Carmen Alexandra
    Colegiul Național „Constantin Cantacuzino”
    Clasa III
    Targoviste, Dambovita

    291
  • Miron Simona Petronela
    Scoala Gimnaziala D.D. Patrascanu
    Clasa 0
    Tomesti, Iasi

    575
  • Florea Octavian
    Gimnazială Tudor Arghezi
    Clasa 0
    Sector 2, BUCURESTI

    529
  • Sarbu Tania
    Sc. Gimnazială nr 7 "Sfânta Maria " Timișoara
    Clasa II
    Timisoara, Timis

    1136
  • Miron Simona Petronela
    Scoala Gimnaziala D.D. Patrascanu
    Clasa 0
    Tomesti, Iasi

    707
  • Sarbu Tania
    Sc. Gimnazială nr 7 "Sfânta Maria " Timișoara
    Clasa II
    Timisoara, Timis

    1107
  • Sarbu Tania
    Sc. Gimnazială nr 7 "Sfânta Maria " Timișoara
    Clasa II
    Timisoara, Timis

    1111
  • ANDRONACHE IRINA
    Scoala Gimnaziala Ghita Mocanu
    Clasa 0
    Onesti, Bacau

    5203
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    6299
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    6310
  • Sarbu Tania
    Sc. Gimnazială nr 7 "Sfânta Maria " Timișoara
    Clasa II
    Timisoara, Timis

    1200
  • Sarbu Tania
    Sc. Gimnazială nr 7 "Sfânta Maria " Timișoara
    Clasa II
    Timisoara, Timis

    1203
  • Sarbu Tania
    Sc. Gimnazială nr 7 "Sfânta Maria " Timișoara
    Clasa II
    Timisoara, Timis

    1227
  • GRUIONIU MIHAELA
    Nr.16 Ion Luca Caragiale
    Clasa 0
    Pitesti, Arges

    854
  • Sarbu Tania
    Sc. Gimnazială nr 7 "Sfânta Maria " Timișoara
    Clasa II
    Timisoara, Timis

    1362
  • Sarbu Tania
    Sc. Gimnazială nr 7 "Sfânta Maria " Timișoara
    Clasa II
    Timisoara, Timis

    1210
  • Sarbu Tania
    Sc. Gimnazială nr 7 "Sfânta Maria " Timișoara
    Clasa II
    Timisoara, Timis

    1662
  • Sarbu Tania
    Sc. Gimnazială nr 7 "Sfânta Maria " Timișoara
    Clasa II
    Timisoara, Timis

    6639
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    6550
  • Serban Georgeta
    Tudor Arghezi
    Clasa 0
    Sector 2, BUCURESTI

    486
  • TACU CRISTINA
    SCOALA NR 7 BUZAU
    Clasa 0
    Buzau, Buzau

    198
  • Moflic Ancuta
    Gimnaziala Nr 1 Lumina
    Clasa I
    Lumina, Constanta

    189
  • Temad Co
    Model - Hansel și Gretel
    Clasa IV
    Brasov, Brasov

    226
Abonează-te la newsletter
Acest website folosește cookie-uri pentru facilitarea accesului și livrarea multiplelor funcționalități. Dacă veți continua să navigați, vom considera că ați acceptat folosirea acestora. inchide