Concurenți

  • MATEI LOREDANA
    Scoala Primara Aleus
    Clasa III
    Halmasd, Salaj

    9
  • Albu Bianca
    Școala Gimnazială” Iuliu Hațieganu”
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    7
  • Farcas Amalia
    Gh. I. Bratianu Iasi
    Clasa III
    Iasi, Iasi

    9
  • Bolocan Doina
    Iuliu Prodan
    Clasa III
    Megidia, Constanta

    11
  • Cucu Ramona
    Gimnazială Nr 3 Gheorghe Lazăr Brașov
    Clasa III
    Brasov, Brasov

    10
  • FARCAS AMALIA
    GH. I. BRATIANU -IASI
    Clasa III
    Iasi, Iasi

    9
  • Albu Bianca
    Școala Gimnazială” Iuliu Hațieganu”
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    6
  • Albu Bianca
    Școala Gimnazială” Iuliu Hațieganu”
    Clasa III
    , Cluj

    4
  • Mitache Cristina
    Scoala Primara Nr.1 Furcenii Vechi
    Clasa III
    Cosmesti, Galati

    5
  • SÁNDOR EMŐKE-ERIKA
    ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MÓRA FERENC"
    Clasa III
    Odorheiu Secuiesc, Harghita

    25
  • Sandor Liliana Elena
    Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    42
  • Bădan Adriana
    Școala Gimnazială Iratoșu
    Clasa III
    Iratosu, Arad

    9
  • Sandor Liliana Elena
    Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    96
  • Sandor Liliana Elena
    Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    36
  • Sandor Liliana Elena
    Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    35
  • Sandor Liliana Elena
    Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    33
  • Sandor Liliana Elena
    Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    50
  • Székely Simona
    Gimnazialã Nr 3
    Clasa III
    Lupeni, Hunedoara

    23
  • Székely Simona
    Gimnazialã Nr 3
    Clasa III
    Lupeni, Hunedoara

    18
  • DUPȚA Adriana- Gabriela
    Liceul Tehnologic Vinga
    Clasa III
    Vinga, Arad

    10
  • DUPȚA Adriana- Gabriela
    Liceul Tehnologic Vinga
    Clasa III
    Vinga, Arad

    10
  • DUPȚA Adriana- Gabriela
    Liceul Tehnologic Vinga
    Clasa III
    Vinga, Arad

    10
  • DUPȚA Adriana- Gabriela
    Liceul Tehnologic Vinga
    Clasa III
    Vinga, Arad

    16
  • NICULESCU STELIANA
    Școala Gimnazială „Academician Marin Voiculescu” Giurgiu
    Clasa III
    Giurgiu, Giurgiu

    601
  • Pascu Ana Maria
    Gimnaziala Barnova
    Clasa III
    Barnova, Iasi

    10
  • Pascu Ana Maria
    Gimnaziala Barnova
    Clasa III
    Barnova, Iasi

    17
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    29
  • Bolocan Doina
    Primara"Iuliu Prodan",Valea-Dacilor
    Clasa III
    Megidia, Constanta

    23
  • Bădan Adriana
    Școala Gimnazială Iratoșu
    Clasa III
    Iratosu, Arad

    19
  • DUPȚA Adriana- Gabriela
    Liceul Tehnologic Vinga
    Clasa III
    Vinga, Arad

    132
  • Dupța Adriana- Gabriela
    Liceul Tehnologic Vinga
    Clasa III
    Vinga, Arad

    116
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    67
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    70
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    67
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    79
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    73
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    75
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    85
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    83
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    77
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    298
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Manastiur, Timis

    77
  • IZBASA CORINA ANGELA
    GIMNAZIALA REMETEA MARE
    Clasa III
    Remetea Mare, Timis

    289
  • Hornoiu Cristina
    Colegiul Tehnic „Petru Rareș”
    Clasa III
    Sector 4, BUCURESTI

    427
  • TESU MARIA SIMONA
    GIM NR 6 IACOB MURESIANU,BRASOV
    Clasa III
    Brasov, Brasov

    46
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    268
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    283
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    279
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    282
  • Albu Ilona
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa III
    Modelu, Calarasi

    236
  • Albu Ilona
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa III
    Modelu, Calarasi

    198
  • Albu Ilona
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa III
    Modelu, Calarasi

    208
  • Albu Ilona
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa III
    Modelu, Calarasi

    200
  • Albu Ilona
    Scoala Gimnaziala nr.1 Modelu
    Clasa III
    Modelu, Calarasi

    204
  • Botnariu Florentina
    Scoala Gimnaziala Nr. 2 Voluntari
    Clasa III
    Voluntari, Ilfov

    38
  • Drigă Daniela Ionela
    Colegiul Agricol Nicolae Cornãţeanu - Tulcea
    Clasa III
    Tulcea, Tulcea

    55
  • Botnariu Florentina
    Scoala Gimnaziala Nr. 2 Voluntari
    Clasa III
    Voluntari, Ilfov

    50
  • Botnariu Florentina
    Scoala Gimnaziala Nr. 2 Voluntari
    Clasa III
    Voluntari, Ilfov

    51
  • Botnariu Florentina
    Scoala Gimnaziala Nr. 2 Voluntari
    Clasa III
    Voluntari, Ilfov

    53
  • Botnariu Florentina
    Scoala Gimnaziala Nr. 2 Voluntari
    Clasa III
    Voluntari, Ilfov

    49
  • ERDELY BARTHA ANDREIA
    LICEUL DE INFORMATICĂ TIBERIU POPOVICIU
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    97
  • TESU MARIA SIMONA
    GIM NR 6 IACOB MURESIANU,BRASOV
    Clasa III
    Brasov, Brasov

    45
  • ERDELY BARTHA ANDREIA
    LICEUL DE INFORMATICĂ TIBERIU POPOVICIU
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    96
  • ERDELY BARTHA ANDREIA
    LICEUL DE INFORMATICĂ TIBERIU POPOVICIU
    Clasa III
    Cluj-Napoca, Cluj

    88
  • Bolocan Doina
    Primara"Iuliu Prodan",Valea-Dacilor
    Clasa III
    Megidia, Constanta

    46
  • Ivascu Simona
    Scoala Gimnazială Nr.6
    Clasa III
    Timisoara, Timis

    375
  • Buboi Maria
    Școala Gimnazială ,,Avram Iancu" Halmășd
    Clasa III
    Halmasd, Salaj

    87
  • Bolocan Doina
    Sc primara"Iuliu Prodan"
    Clasa III
    , Constanta

    83
  • Hriscu Cristina
    Şcoala Primară nr. 4 Cucorăni, jud. Botoşani
    Clasa III
    Mihai Eminescu, Botosani

    74
  • Botos Adelina
    Scoala Gimnaziala Nr.11,Buzau
    Clasa III
    Buzau, Buzau

    57
  • Tudose Teodora
    Scoala Gimnaziala Nr.11,Buzau
    Clasa III
    Buzau, Buzau

    54
  • Maros Oana
    Scoala Gimnaziala Nr.11,Buzau
    Clasa III
    Buzau, Buzau

    61
  • MATEI LOREDANA
    Scoala Primara Aleus
    Clasa III
    Halmasd, Salaj

    70
  • caldarus anca liliana anca liliana
    GIMNAZIALA NR.1
    Clasa III
    Suceava, Suceava

    95
  • Feraru Selena
    Scoala Gimnaziala Nr.11,Buzau
    Clasa III
    Buzau, Buzau

    82
  • Cristescu Alina Mihaela
    Liceul Teoretic Mihail Saulescu
    Clasa III
    Predeal, Brasov

    1680
  • Cristescu Alina Mihaela
    Liceul Teoretic Mihail Saulescu
    Clasa III
    Predeal, Brasov

    1558
  • Cristescu Alina Mihaela
    Liceul Teoretic Mihail Saulescu
    Clasa III
    Predeal, Brasov

    2212
  • Hriscu Cristina
    Şcoala Primară nr. 4 Cucorăni, jud. Botoşani
    Clasa III
    Mihai Eminescu, Botosani

    101
  • Badiu Alisa
    Gimnazială,, Iulia Hasdeu"
    Clasa III
    Galati, Galati

    2103
  • Matei Loredana
    Scoala Primara Aleus
    Clasa III
    Halmasd, Salaj

    85
  • Matei Loredana
    Scoala Primara Aleus
    Clasa III
    Halmasd, Salaj

    80
  • Hriscu Cristina
    Şcoala Primară nr. 4 Cucorăni
    Clasa III
    Mihai Eminescu, Botosani

    94
  • Miricioiu Carmen Alexandra
    Colegiul Național „Constantin Cantacuzino”
    Clasa III
    Targoviste, Dambovita

    291
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    6299
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    6310
  • Bumbaru Mariana Lenuta
    Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
    Clasa III
    Galati, Galati

    6550
Abonează-te la newsletter
Acest website folosește cookie-uri pentru facilitarea accesului și livrarea multiplelor funcționalități. Dacă veți continua să navigați, vom considera că ați acceptat folosirea acestora. inchide